Hakkımızda

Hakkımızda

Tarım makinaları sektöründe 1925 yılından beri faaliyet gösteren Turan Tarım Makinaları Sanayi ve Ticaret. A.Ş.’nin misyonu her geçen yıl, içerisinde gelişen teknolojik imkanları sonuna kadar kullanarak müşterilerimize; kullanımı kolay, ekonomik ve maksimum verimliliği sağlayan ürünler sunmaktır.

1967 yılından sonra Turan Tarım Makinaları Sanayi ve Ticaret A.Ş. teknik araştırma ve geliştirme (AR-GE) çalışmaları neticesinde dünya standartlarında Türkiye arazi şartlarına uygun tarım makinaları üretti. Her türlü modern tezgahlarda yapılan üretimimiz; TÜRK Mühendislerinin nezaretinde 7.000 m2 lik açık, 3,500 m2 lik kapalı alanlarda, 70 kalifiyeli işçi ile yapılmaktadır. 50 yılı aşkın süredir tarım makinalarımızın Türkiye arazi şartlarında daha randımanlı bir şekilde performans sergilemesi için çalışmalar sürekli devam etmiş olup, bugünkü son şekline gelmiştir.

Uluslararası standartlarda özel olarak imal ettirdiğimiz malzemeler, kendi tesislerimizde ısıl işlem ve sulama sistemi ile sertleştirmeye tabi tutulmaktadır. Bu sayede toprak ile temas eden tüm parçalar toprak sıyırıcı özellikte olup, kırılma, bükülme ve aşınmaya karşı dayanıklıdır.

İmalat sürecinin her aşamasının bütünüyle kontrolünü sağlamak suretiyle en üst düzeyde müşteri tatminini sağlamak, ayrıca maliyeti düşürmek, çevrenin korunmasına dikkat etmek Turan Tarım Makinaları Sanayi ve Ticaret A.Ş.’nin ana politikasıdır.